Kondolencje

Podmiot przekazujący komunikat – Starostwo Powiatowe w Zielonej Górze

Osoba wyznaczona do kontaktu –  Pan Bartosz Hoder

tel. 68 45 27 585

Przyczyna podawania komunikatu – W dniu 16 grudnia br. zostanie  przeprowadzona  Głośna próba syren alarmowych Obrony  Cywilnej na terenie Powiatu Zielonogórskiego:

O godzinie 12.00 – Ogłoszenie alarmu

O godzinie 12.30 - Odwołanie alarmu

Obecny stan zagrożenia i obszar jego wystąpienia oraz prognozowany rozwój zagrożenia –

Określenie grupy osób, do których skierowany jest komunikat – Mieszkańcy Powiatu Zielonogórskiego

Wigilia 2021 r. Starostwo Powiatowe w Zielonej Górze oraz Delegatura w Sulechowie NIECZYNNE

13.12.2021

W dniu 25 listopada 2021 roku o godz. 11:00 w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego  (warsztaty szkolne) w Sulechowie, przy ul. Piaskowej 53 odbyła się XXXIV Sesja Rady Powiatu Zielonogórskiego.

W sali widowiskowej Sulechowskiego Domu Kultury odbyło się spotkanie władz miasta Sulechów z Honorowymi Dawcami Krwi oraz działaczami PCK. Podczas spotkania zostały wręczone odznaczenia i wyróżnienia. Na spotkanie zostali zaproszeni Honorowi Dawcy Krwi, którzy na przełomie ostatnich dwóch lat prowadzili aktywność w oddawaniu krwi i oddali odpowiednią ilość tego bezcennego leku oraz promowali Ruch Honorowego Krwiodawstwa. Niestety w 2020 roku spotkanie się nie odbyło z powodu panującej pandemii, jednak Czerwonokrzyscy jeszcze bardziej zaangażowali się w pracę społeczną na rzecz służby krwi ratując życie osobom, które w sposób szczególnie niebezpieczny dla zdrowia i życia przechodziły chorobę Covid-19.