Wybór języka
powrót

WYNIKI MISTRZOSTW POWIATU W LA KATEGORIA DZIECI STARSZE

  300m dz            
               
1. Pawłowicz Wiktoria SP Kargowa 52,11   20 pkt    
2. Wieland Jagoda SP Kargowa 55,15   15    
3. Rysman Rozalia SP Kargowa 56,02   12    
4. Chomiak Zofia SP 3 Sulechów 56,34   10    
5. Orsztynowicz Wiktoria SP 1 Sulechów 57,14   8    
6. Kruszona Zuza ZS Świdnica 57,40   6    
7. Gruczman Amelia ZS Świdnica 58,44   5    
8. Brzóska Aleksandra SP 3 Sulechów 1,00,34   4    
9. Cwynor Wiktoria ZS Świdnica 1,04,46   2    
10. Danielewicz Klaudia SP 1 Sulechów 1,05,30   1    
  Startowało 12 zawodniczek            
               
  300m ch            
               
1. Mozdżeń Dominik ZS Świdnica 48,40   20 pkt    
2. Krauze Marcel SP Kargowa 49,20   15    
3. Listig Gracjan SP 1 Sulechów 50,37   12    
4. Markowski Gracjan SP 1 Sulechów 51,55   10    
5. Lupa Dominik SP Kargowa 52,77   8    
6. Gil Hubert ZS Świdnica 53,98   6    
7. Sierszuła Karol SP Kargowa 54,46   5    
8. Lupa Filip SP 3 Sulechów 55,68   4    
9. Stafecki Kacper ZS Świdnica 59,81   2    
10. Nykiel Bartosz SP 1 Sulechów 1,00,60   1    
  Startowało 10 zawodników            
               
  600 m dz            
               
1. Tyszkiewicz Julia SP Kargowa 2,00,83   20 pkt    
2. Kacperek Wiktoria SP Kargowa 2,05,16   15    
3. Stasiukiewicz Julia ZS Świdnica 2,05,32   12    
4. Snopek Wiktoria SP Kargowa 2,13,13   10    
5. Górska Paulina SP 3 Sulechów 2,17,11   8    
6. Głowacka Amelia ZS Świdnica 2,17,26   6    
7. Kwiatkowska Patrycja SP 1 Sulechów 2,21,92   5    
8. Waligóra Natalia SP 3 Sulechów 2,27,18   4    
9. Czompa Julia ZS Świdnica 2,29,35   2    
10. Bilon Maja SP 3 Sulechów 2,33,76   1    
  Startowało 10 zawodniczek            
               
  600m chł            
               
1. Hulalka Filip SP Kargowa 2,00,44   20 pkt    
2. Fedorowicz Cyprian SP Kargowa 2,00,66   15    
3. Szczeciński Piotr SP Kargowa 2,03,36   12    
4. Szustak Kornel SP 3 Sulechów 2,03,61   10    
5. Przybylski Patryk SP 1 Sulechów 2,17,92   8    
6. Marczak Wojciech ZS Świdnica 2,24,32   6    
7. Mikoda Jarosław ZS Świdnica 2,26,48   5    
8. Więckowski Jakub SP 1 Sulechów 2,38,04   4    
9. Bartkowiak Max ZS Świdnica 2,41,58   2    
10. Tomczak Wiktor SP 1 Sulechów 2,47,58   1    
  Startowało 10 zawodników            
               
  1000m ch            
               
1. Mania Jakub SP Kargowa 3,29,32   20 pkt    
2. Michalak Fabian SP 3 Sulechów 3,32,42   15    
3. Wlazły Piotr ZS Świdnica 3,34,57   12    
4. Kasza Przemysław SP 1 Sulechów 3,35,04   10    
5. Dziadek Kacper SP 3 Sulechów 3,36,09   8    
6. Molzahn Patryk SP Kargowa 3,42,16   6    
7. Gabalski Kamil ZS Świdnica 3,51,88   5    
8. Lisiewicz Jakub SP Kargowa 3,54,69   4    
9. Kokociński Marcin SP 3 Sulechów 4,00,10   2    
10. Marczenia Szymon ZS Świdnica 4,14,69   1    
  Startowało 11 zawodników            
               
  Skok w dal dz            
               
1. Pawłowicz Wiktoria SP Kargowa 3,97   20 pkt    
2. Gackowicz Laura SP 1 Sulechów 3,95   15    
3. Kaczmarek Amelia SP Kargowa 3,91   12    
4. Orsztynowicz Wiktoria SP 1 Sulechów 3,75   10    
5. Krochmal Julia SP 3 Sulechów 3,68   8    
6.  Suwała Zuzanna SP 3 Sulechów 3,53   6    
7. Gruczman Amelia ZS Świdnica 3,42   5    
8.  Skorek Gabrysia ZS Świdnica 3,39   4    
9. Karman Julia SP Kargowa 3,35   2    
10. Cwynar Wiktoria ZS Świdnica 3,23   1    
  Startowało 12 zawodniczek            
               
  Skok w dal ch            
               
1. Wita Dawid SP Kargowa 4,61   20 pkt    
2. Nagórny Bartek SP 3 Sulechów 4,44   15    
3. Lustig Gracjan SP 1 Sulechów 4,29   12    
4. Sobieszek Nikodem SP Kargowa 4,28   10    
5. Markowski Gracjan SP 1 Sulechów 4,18   8    
6. Lupa Filip SP 3 Sulechów 3,97   6    
7. Nykiel Bartosz SP 1 Sulechów 3,72   5    
8. Gil Hubert ZS Świdnica 3,72   4    
9. Lupa Dominik SP Kargowa 3,68   2    
10. Więcławski Kamil SP 3 Sulechów 3,62   1    
  Startowało 12 zawodników            
               
  Skok wzwyż dz            
               
1. Niesułkowska Paulina SP 1 Sulechów 125   20 pkt    
2. Szrama Zuzanna SP 1 Sulechów 120   15    
3. Tuzik Wiktoria SP Kargowa 120   11    
3. Rysman Rozalia SP Kargowa 120   11    
5. Krochmal Julia SP 3 Sulechów 115   8    
5. Kaczmarek Amelia SP Kargowa 115   6    
7. Szydłowska Karolina SP 3 Sulechów 115   5    
8. Kuczyńska Nikola SP 3 Sulechów 110   4    
  Startowało 8 zawodniczek            
               
               
  Skok wzwyż ch             
               
1. Wita Dawid SP Kargowa 148   20 pkt    
2. Możdżeń Dominik ZS Świdnica 140   15    
3. Krauze Marcel SP Kargowa 130   12    
4. Nagórny Bartek SP 3 Sulechów 125   10    
5. Kliks Eryk SP Kargowa 115   8    
6. Frodyma Franek SP 1 Sulechów 0        
7. Lisoń Piotr SP 1 Sulechów 0        
  Startowało 7 zawodników            
               
  Klasyfikacja Szkół Podstawowych          
               
               
  Dziewczęta             
               
    Małe punkty     Punkty do klasyfikacji MP
1. SP Kargowa 154     20 pkt    
2. SP 1 Sulechów 74     15    
3. SP 3 Sulechów 58     12    
4. ZS Świdnica 43     10    
               
  Chłopcy             
               
    Małe punkty     Punkty do klasyfikacji MP    
1. SP Kargowa 177     20 pkt    
2. ZS Świdnica 78     15    
3. SP 1 Sulechów 71     11    
3. SP 3 Sulechów 71     11    
               
               
               
WYNIKI MISTRZOSTW POWIATU W LA KATEGORIA DZIECI STARSZE
INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA POWIATU W LEKKOATLETYCE SZKÓŁ PODSTAWOWYCH
MISTRZOSTWA POWIATU ZIELONOGÓRSKIEGO MŁODZIKÓW I JUNIORÓW MŁODSZYCH W LEKKIEJ ATLETYCE
CZWÓRBÓJ LEKKOATLETYCZNY
Odwołanie Indywidualnych Mistrzostw Powiatu Zielonogórskiego w lekkoatletyce szkół podstawowych!!!!!!!!!!!!!!!
Mistrzostwa Powiatu Zielonogórskiego w sztafetowych biegach przełajowych w kategorii szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych
Pilne!!! W dalszym ciągu mogą się zgłaszać chętni do organizacji zawodów lekkoatletycznych.
Mistrzostwa Powiatu Zielonogórskiego w sztafetowych biegach przełajowych w kategorii szkół podstawowych
Mistrzostwa Powiatu Zielonogórskiego w minipiłce nożnej dziewcząt w kategorii szkół podstawowych
Uwaga !!!
Mistrzostwa Powiatu Zielonogórskiego w piłce nożnej dziewcząt
Uwaga!!! Chętni do organizacji zawodów lekkoatletycznych.
Pilne!!! Potrzebne zgłoszenie organizatora Mistrzostwa Powiatu Zielonogórskiego w minipiłce nożnej.
Mistrzostwa Powiatu Zielonogórskiego w piłce nożnej chłopców
Mistrzostwa Powiatu Zielonogórskiego w minikoszykówce i minipiłce ręcznej
UWAGA ZMIANA TERMINU Mistrzostwa Powiatu Zielonogórskiego w piłce ręcznej Gimnazjada
UWAGA ZMIANA TERMINU Mistrzostwa Powiatu w koszykówce Gimnazjada
Mistrzostwa Powiatu Zielonogórskiego w piłce siatkowej
31 grudnia upływa termin składania wniosków o przyznanie stypendium sportowego
PILNE! UWAGA TENIS STOŁOWY GIMNAZJÓW!!!!!!!!!!!
Uwaga Gimnazja! Zmiana terminu Mistrzostw Powiatu w tenisie stołowym
Badminton, szachy, tenis stołowy,unihokej, mini siatkówka- 4
Wyniki Indywidualnych Biegów Przełajowych-