Wybór języka
powrót

MISTRZOSTWA POWIATU ZIELONOGÓRSKIEGO MŁODZIKÓW I JUNIORÓW MŁODSZYCH W LEKKIEJ ATLETYCE 15.05.2017r junior młodszy (poniedziałek) godz. 10.00,16.05.2017 r. młodzik (wtorek) godz.10.00, Stadion OSiR w Sulechowie

  1. ORGANIZATOR:

- Gimnazjum nr 2 im. Jana Pawła II w Sulechowie

2. CEL:                    

- wyłonienie najlepszych zawodników w powiecie w poszczególnych konkurencjach,

- popularyzacja LA wśród młodzieży gimnazjalnej i ponadgimnazjalnej

- ustalenie kadry powiatu na finał wojewódzki,

TERMIN I MIEJSCE:15.05.2017r junior młodszy (poniedziałek) 16.05.2017 r. młodzik (wtorek) godz.10.00,   godz. 10.00, Stadion OSiR w Sulechowie

 UCZESTNICY: - uczniowie urodzeni w roku  2000 i 2001 (junior młodszy) oraz 2002  i 2003 (młodzik) posiadający ważną legitymację szkolną.    

  • Uczeń ma prawo startu w 2 konkurencjach indywidualnych oraz w sztafecie
  • Start zawodnika w biegu 600m i dłuższym wyłącza jego udział w innej konkurencji indywidualnej; zawodnik może startować w biegu sztafetowym
  • szkoła może zgłosić  jedną sztafetę dziewcząt i jedną chłopców na każdym dystansie,
  • max. do konkurencji szkoła może zgłosić 3 osoby,
  • na start zawodnika PK może wyrazić zgodę sędzia główny jeżeli powyższy fakt zostanie zgłoszony przed rozpoczęciem konkurencji.SPOSÓB PRZEPROWADZENIA MISTRZOSTW:

- zawody zostaną przeprowadzone zgodnie z przepisami PZLA

            - w biegach serie na czas,

- na 100m biegi eliminacyjne, w biegu finałowym 6 osób z najlepszymi czasami,

- w konkurencjach technicznych 3 próby eliminacyjne + 3 próby finałowe dla młodzików, a 4 próby eliminacyjne +2 próby finałowe dla juniorów młodszych (finał 8 najlepszych zawodników)

- ZGŁOSZENIA: szkoły zgłaszają się do godz. 9.30 w danym dniu zawodów, podając nazwę szkoły, konkurencje, nazwisko i imię ucznia oraz rocznik bez możliwości zmian podczas trwania zawodów (karta zgłoszeniowa LA – załącznik nr 1)

KONKURENCJE:

  • MŁODZICY:

Dziewczęta: 100m, 300m, 600m, 1000m, w dal, wzwyż, kula 3kg, sztafeta 4x100

Chłopcy: 100m, 300m, 600m, 1000m, 2000m, w dal, wzwyż,  kula 5kg, sztafeta 4x100

  • JUNIORZY MŁ.

Dziewczęta: 100m, 200m, 400m, 800m, 1500m, w dal, wzwyż, kula 3kg, sztafeta 4x100

Chłopcy: 100m, 200m, 400m, 800m, 1500m 3000m, w dal, wzwyż,  kula 5kg, sztafeta 4x100

 

NAGRODY: - najlepsza trójka w każdej konkurencji otrzyma medale i dyplomy, które po ogłoszeniu oficjalnym wyników konkurencji wręcza opiekun zwycięzcy,

INNE:

    1. Program minutowy będzie dostępny przed rozpoczęciem zawodów

(godz. rozpoczęcia poszczególnych konkurencji może nieznacznie ulec zmianie podczas trwania zawodów)

    1. Prawo startu w zawodach ma młodzież zakwalifikowana do zajęć wf.
    2. Awans do Finału Wojewódzkiego mają najlepsza czwórka w każdej z konkurencji oraz zwycięskie sztafety.

 

 

PROGRAM MINUTOWY

 MISTRZOSTW POWIATU ZIELONOGÓRSKIEGO

 JUNIOR MŁODSZY

DO GODZ. 9.30 PRZYJAZD EKIP

GODZ. 10.00 OTWARCIE MISTRZOSTW

            10.05   100m M – E                      w dal K        wzwyż M        kula K (4kg)       

                        100m K– E

            10.40   3000m M

            10.55   1500m M                                w dal M          wzwyż K        kula M(5kg)

                        1500m K

            11.20   100m M –F                           

                        100m K – F

            11.35   400m M

                        400m K

            12.00   800m M

                        800m K

            12.20   200m M

                        200m K

            12.45   4x100m M

                        4x100m K                      

                       

  Około 13.00 Zakończenie zawodów

UWAGA!!!

Po zakończeniu konkurencji i oficjalnym podaniu wyników nastąpi dekoracja najlepszych trzech zawodników. Medale wręcza opiekun zwycięzcy.

 

 SULECHÓW  16.05.2016 godz. 10.00

MŁODZIK

DO GODZ. 9.30 PRZYJAZD EKIP

GODZ. 10.00 OTWARCIE MISTRZOSTW

            10.05   100m M – E                      w dal K               wzwyż M       kula K (3kg)       

                        100m K – E

            10.40  1000 m K serie na czas

                        1000 m M serie na czas

            11.00 100m M finał   

                        100m K finał

            11.15   2000m M                                w dal M                      wzwyż K        kula M (5kg)

            11.30   300 m M

                        300 m K

            12.00   600 m M

                        600m K

            12.30 4x100 m M

                        4X100m

 

 

MISTRZOSTWA POWIATU ZIELONOGÓRSKIEGO MŁODZIKÓW I JUNIORÓW MŁODSZYCH W LEKKIEJ ATLETYCE
CZWÓRBÓJ LEKKOATLETYCZNY
Odwołanie Indywidualnych Mistrzostw Powiatu Zielonogórskiego w lekkoatletyce szkół podstawowych!!!!!!!!!!!!!!!
Mistrzostwa Powiatu Zielonogórskiego w sztafetowych biegach przełajowych w kategorii szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych
Pilne!!! W dalszym ciągu mogą się zgłaszać chętni do organizacji zawodów lekkoatletycznych.
Mistrzostwa Powiatu Zielonogórskiego w sztafetowych biegach przełajowych w kategorii szkół podstawowych
Mistrzostwa Powiatu Zielonogórskiego w minipiłce nożnej dziewcząt w kategorii szkół podstawowych
Uwaga !!!
Mistrzostwa Powiatu Zielonogórskiego w piłce nożnej dziewcząt
Uwaga!!! Chętni do organizacji zawodów lekkoatletycznych.
Pilne!!! Potrzebne zgłoszenie organizatora Mistrzostwa Powiatu Zielonogórskiego w minipiłce nożnej.
Mistrzostwa Powiatu Zielonogórskiego w piłce nożnej chłopców
Mistrzostwa Powiatu Zielonogórskiego w minikoszykówce i minipiłce ręcznej
UWAGA ZMIANA TERMINU Mistrzostwa Powiatu Zielonogórskiego w piłce ręcznej Gimnazjada
UWAGA ZMIANA TERMINU Mistrzostwa Powiatu w koszykówce Gimnazjada
Mistrzostwa Powiatu Zielonogórskiego w piłce siatkowej
31 grudnia upływa termin składania wniosków o przyznanie stypendium sportowego
PILNE! UWAGA TENIS STOŁOWY GIMNAZJÓW!!!!!!!!!!!
Uwaga Gimnazja! Zmiana terminu Mistrzostw Powiatu w tenisie stołowym
Badminton, szachy, tenis stołowy,unihokej, mini siatkówka- 4
Wyniki Indywidualnych Biegów Przełajowych-