„Rozbudowa i przebudowa drogi powiatowej nr 1191F w miejscowości Stare Kramsko (odcinek 4)”

W grudniu  br. zostało zakończone roboty budowlane polegające na wykonaniu zadania pn.: „Rozbudowa i przebudowa drogi powiatowej nr 1191F w miejscowości Stare Kramsko (odcinek 4)”, na które Powiat Zielonogórski dofinansowanie otrzymał z  Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich w ramach PROGRAMU ROZWOJU OBSZARÓW WIEJSKICH NA LATA 2014 – 2020 (Budowa lub modernizacja dróg lokalnych, w ramach poddziałania „Wsparcie inwestycji związanych z tworzeniem, ulepszaniem lub rozbudową wszystkich rodzajów małej infrastruktury, w tym inwestycji w energię odnawialną i w oszczędzanie energii”).

Przebudowie uległ odcinek drogi powiatowej o długości 912 mb.

Zapraszamy do fotorelacji.