Międzywojewódzki turniej w akrobatyce sportowej

19.04.2019

Turniej odbędzie się Hali Sportowej Szkoły Podstawowej nr 1 w Sulechowie, przy ulicy Styczniowej 23.

VI Festyn Rodzinny "Razem po słonecznej stronie życia"

18.04.2019

Festyn odbędzie się w Domu Pomocy Społecznej w Trzebiechowie, filii Bełcze. Wydarzenie m na celu integracje mieszkańców z rodzinami i ich bliskimi.

XII Festyn Rodzinny "Podajmy sobie ręce"

18.04.2019

Festyn odbędzie się w Domu Pomocy Społecznej w Trzebiechowie. Celem przedsięwzięcia jest integracja mieszkańców z rodzinami i ich bliskimi.

Turniej "Zebra"

27.03.2019

Po raz 33 Komenda Hufca Babimojsko - Sulechowskiego ZHP jest organizatorem "Turnieju Zebra", który odbędzie się 30 marca o godz. 9.30 w Hali Sportowej Trójka w Sulechowie. Zebra to jednodniowa impreza dla zespołów 6 osobowych uczniów klas I - III Szkół Podstawowych z powiatu zielonogórskiego, popularyzująca przepisy ruchu drogowego w szczególności bezpieczne poruszanie się po drogach publicznych przez najmłodszych uczestników ruchu. Podczas turnieju uczestnicy rozwiązują: testy, krzyżówki z przepisów ruchu drogowego oraz udzielania pierwszej pomocy. Również biorą udział w trzech konkurencjach sportowych.

Obchody 100. rocznicy powstania Publicznych Służb Zatrudnienia w Polsce

Obchody odbędą się w Sali Kolumnowej Urzędu Marszałkowskiego.

Konferencja #LubuskieChallenge - Łączy nas przyszłość

25.03.2019

Konferencja zainauguruje  szeroką kampanię poświęconą przyszłości naszego województwa w kontekście piętnastoletniej obecności we Wspólnocie Europejskiej.

Początek konkursu plastycznego: POWIAT ZIELONOGÓRSKI PĘDZLEM I OBIEKTYWEM

25.03.2019

termin składania prac: 10 maja 2019 r.

więcej szczegółów --> kliknij mnie

Konferencja: Zdrowie na obcasach. Medycyna i profilaktyka dla kobiet.

15.03.2019

Konferencja: Zdrowie na obcasach. Medycyna i profilaktyka dla kobiet. Konferencja będzie odbywać się w Sali Kolumnowej Sejmiku Województwa Lubuskiego.

V Sesja Rady Powiatu

12.03.2019

Na podstawie art. 15 ust. 3 ustawy z dnia 5 czerwca 1998 r. o samorządzie powiatowym (Dz. U. z 2018 r. poz. 995 z późn. zm.) Przewodniczący Rady zwołał V sesję Rady Powiatu Zielonogórskiego.

Posiedzenie odbędzie się w dniu 12 marca 2019 roku o godz. 13:00 w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego  (warsztaty szkolne) w Sulechowie, przy ul. Piaskowej 53

Forum Produktów Regionalnych

11.03.2019

Dnia 13 marca 2019 roku w godzinach 10:00-14:00 w Sali Kolumnowej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubuskiego w Zielonej Górze odbędzie się Forum Produktów Regionalnych. W spotkaniu wezmą udział głównie producenci produktów regionalnych i ekologicznych, rękodzielnicy, stowarzyszenia oraz Koła Gospodyń Wiejskich z województwa lubuskiego. Forum będzie doskonałą okazją do poszerzenia wiedzy, wymiany doświadczeń oraz wskazania problemów, z którymi borykają się poszczególne grupy.