Wybór języka
powrót

Ewidencja klubów sportowych

EWIDENCJA KLUBÓW SPORTOWYCH NIEPROWADZĄCYCH DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ Z  TERENU POWIATU  ZIELONOGÓRSKIEGO PROWADZONA PRZEZ STAROSTĘ ZIELONOGÓRSKIEGO

 

 

Gmina Babimost

  1. Sekcja Tenisa Stołowego "Olimpia"
    66-110 Babimost, Żwirki i Wigury 10 A
  2. Gminny Klub Sportowy "Olimpia"
    66-110 Babimost, Żwirki i Wigury 10 A
  3. Klub Sportowy Tenisa Stołowego
    66-110 Babimost, Podmokle Wielkie 54

Gmina Czerwieńsk

  1. Ludowy Klub Sportowy „Znicz”
    66-016 Czerwieńsk, Leśniów Wielki 94,
    adres do koresp: Leśniów Wielki 42A
  2. Czerwieńskie Stowarzyszenie Tenisowe
    66-016 Czerwieńsk, ul. Zielonogórska 43a
  3. Klub Sportowy Piast Czerwieńsk
    66-016 Czerwieńsk, ul. Kwiatowa 8a
  4. Stowarzyszenie Strzeleckie "GLOCKERSI"
    66-016 Nietków, ul. Żwirowa 3

Gmina Kargowa

  1. Miejski Klub Sportowy „Cargovia”
    66-120 Kargowa, pl. Berwińskiego 5/3

Gmina Nowogród Bobrzański

  1. Ludowy Zespół Sportowy „Czarni-Przybymierz”
    66-010 Nowogród Bobrzański, Przybymierz, ul. Rzeczna 29
  2. LZS "BŁĘKITNI" Kotowice
    66-010 Nowogród Bobrzański, Bogaczowska 19
  3. Ludowy Klub Sportow "Czarni" Drągowina
    Przybymierz ul, Rzeczna 29 66-010 Nowogród Bobrzański
  4. Ludowy Zespół Sportowy "TĘCZA"
    66-007 Niwiska, Kaczenice, ul. Wiejska 5

Gmina Sulechów

  1. Klub Szachowy Sulechów
    66-100 Sulechów, ul. Licealna 10b
  2. Integracyjny Klub Sportowy
    66-100 Sulechów, ul. Gdańska 1/1
  3. Młodzieżowy Klub Sportowy "KS KLĘPSK"
    66-110 Babimost, Klępsk 33
  4. Młodzieżowy Klub Sportowy "KS Kometa Buków"
    66-100 Sulechów, Buków 53, adres do koresp: Buków 60
  5. Ludowy Zespół Sportowy ,,SOKÓŁ’’
    66-100 Sulechów, Kalsk 109
  6. Stowarzyszenie Turystyki i Rekreacji Wodnej "NURT"
    66-100 Sulechów, Brzezie k. Sulechowa, ul. Adama Mickiewicza 10
  7. Stowarzyszenie Sztuk Walki Brazylijskiego Jiu Jitsu "HORDA"
    66-100 Sulechów, Os. Zacisze 11d/38
  8. Klub Strzelectwa Sportowego i Rekreacji
    66-100 Sulechów, ul. Zwycięstwa 7
  9. Ludowy Zespół "Zorza Mozów"
    66-100 Sulechów,  Mozów 57
  10. Klub Sportowy FLIK,
    66-100 Sulechów, ul. Różana 33
  11. Klub Kyokushin Karate
    66-100 Sulechów, ul. Przemysłowa 2
  12. Klub Sportowy "Granda Team" 
     66-100 Sulechów –Krężoły, ul. Spółdzielcza 1
  13. Klub Sportowy "GRAND TEAM"
    66-100 Sulechów, ul. Spółdzielcza 1

Gmina Świdnica

  1. Klub Kolarski Diwersey Team
    66-008 Świdnica, ul. Sosnowa 6

Gmina Zabór

  1. Klub JU_JITSU "TORA"
    66-003 Zabór, ul. Witosa 30