Seminarium pod Patronatem Starosty Zielonogórskiego nt. „Dostępność w projektach finansowanych z funduszy UE”

Seminarium pod Patronatem Starosty Zielonogórskiego nt. „Dostępność w projektach finansowych z funduszy UE” odbędzie się 03.10.2019 r. w godzinach 9:00 – 15:00 w Sali Konferencyjnej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubuskiego ul . Podgórna 7. Organizatorem Seminarium jest Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie im. Jana Pawła II w Zielonej Górze.

Program Seminarium pod Patronatem Starosty Zielonogórskiego i formularz zgłoszeniowy do pobrania poniżej. Prosimy odesłać niniejszy formularz w terminie do dnia 13 września 2019r. na adres:  Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie im. Jana Pawła ll w Zielonej Górze, ul, Podgórna 5, 65 - 057 Zielona Góra lub na adres mailowy : d.krzyzynska@pcpr.powiat-zielonogorski.pl