SPZOZ Sulechów - prezentacja nowo zakupionego sprzętu

5 grudnia 2019 r. miała miejsce prezentacja nowo zakupionego sprzętu.

W spotkaniu wzięli udział przedstawiciele Powiatu Zielonogórskiego. Przewodniczący Rady Powiatu Zielonogórskiego Edwin Łazicki oraz Wicestarosta Zielonogórski Tadeusz Pająk, którzy podziękowali za dofinansowanie dla Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej udzielone prze Burmistrza Wojciecha Sołtysa oraz Radę gminy Sulechów oraz wsparcie skierowane ze strony Burmistrza Jerzego Fabisia i Radę gminy Kargowa. Dzięki dofinansowaniu z obu gmin, możliwe było zakupienie nowoczesnego sprzętu niezbędnego do ratowania życia.

Szpital w Sulechowie jest coraz lepiej doposażony. Wykwalifikowany personel szpitala jest w stanie pomóc pacjentom z Powiatu Zielonogórskiego i nie tylko, ponieważ doświadczona kadra i lokalizacja szpitala sprawiają, że z jego usługo korzysta bardzo wielu ludzi, którzy przyjeżdżają ze znacznie odleglejszych miejsc.