Dzień Edukacji Narodowej - relacja z obchodów 13 Października 2021 r.

Dn. 13 października br. w Liceum Ogólnokształcącym im. Rotmistrza Witolda Pileckiego w Sulechowie odbyło się uroczyste spotkanie z okazji Święta Edukacji Narodowej.

Gospodarzami tegorocznej uroczystości byli Starosta Zielonogórski Krzysztof Romankiewicz oraz Dyrektor Liceum Ogólnokształcącego im. rtm. W. Pileckiego w Sulechowie Beata Leśniak.

W spotkaniu uczestniczył Zarząd Powiatu Zielonogórskiego ze Starostą Zielonogórskim Krzysztofem Romankiewiczem na czele, Przewodniczący Rady Powiatu Zielonogórskiego Edwin Łazicki, Burmistrz Gminy Sulechów Wojciech Sołtys, Radni Rady Powiatu Zielonogórskiego Jacek Gębicki, Beata Zawada i Aleksandra Szubert - członkowie Komisji Oświaty, Kultury, Sportu i Turystyki oraz Zdrowia i Pomocy Społecznej, Dyrektorzy oraz Nauczyciele placówek oświatowych Powiatu Zielonogórskiego, goście oraz uczniowie.

Całą uroczystość umiliły występy muzyczne uczennic liceum.

Podczas obchodów Dnia Edukacji Narodowej zostali także wyróżnieni nauczyciele i dyrektorzy szkół z Powiatu Zielonogórskiego za swoją wieloletnią oraz efektywną pracę.