17 września 2021 r. 82. rocznica sowieckiego najazdu na Polskę i Światowy Dzień Sybiraka

Przed Pomnikiem Chwały Oręża Polskiego w Sulechowie odbyły się uroczystości patriotyczne w 82. rocznicę sowieckiego najazdu na Polskę.

W obchodach rocznicowych udział wzięli: Przewodniczący Rady Powiatu Zielonogórskiego Edwin Łazicki, Wicestarosta Zielonogórski Tadeusz Pająk, radni Rady Powiatu Zielonogórskiego, zastępcy burmistrza Sulechowa Marcin Górzny oraz Magdalena Klucznik wraz z pracownikami sulechowskiego samorządu, Przewodniczący Rady Miejskiej Radosław Murkowski wraz z radnymi, przedstawiciele służb mundurowych-5. Lubuskiego Pułku Artylerii, Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Sulechowie, Komisariatu Policji w Sulechowie, Harcerze z Hufca Babimojsko-Sulechowskiego ZHP, uczniowie oraz nauczyciele z sulechowskich szkół, delegacje stowarzyszeń, związków, partii politycznych oraz mieszkańców Sulechowa.

fot. Gmina Sulechów