II Mała Olimpiada Przedszkoli Specjalnych

18.11.2019

Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy zaprasza na II Małą Olimpiadę Przedszkoli Specjalnych , która odbędzie się 21 listopada br. o godz. 10:30 w hali sportowej TRÓJKA w Szkole Podstawowej nr 3 w Sulechowie.

„Dźwięk i fotografia w gminie Świdnica”

15.11.2019

Zapraszamy serdecznie na finał projektu „Dźwięk i fotografia w gminie Świdnica”.

Otwarcie wystawy fotografii wykonanych przez uczestników i koncert dla młodzieży odbędzie się 21 listopada o godz. 18:00 w Gminnym Ośrodku Kultury w Świdnicy.

14 listopada br. w Sali Kolumnowej Sejmiku Województwa Lubuskiego w Zielonej Górze odbył się V Lubuski Sejmik Turystyczny.

Pani Jadwiga Błoch, Prezes Lubuskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej „LOTUR” przedstawiła cele organizacji oraz podsumowała 15 lat LOTUR.

Organizacja Sejmiku Turystycznego promuje wizerunek województwa w turystyce, jak również w kulturze i sztuce. Podczas sejmiku przyznano wyróżnienia - odznaki honorowe MSiT „Za zasługi dla Turystyki” oraz medale LOTUR zasłużeni dla lubuskiej turystyki.

Wydarzenie odbyło się pod patronatem honorowym Marszałka Województwa Lubuskiego Elżbiety Anny Polak.

fot. www.lubuskie.pl