Spotkanie informacyjne dla organizacji pozarządowych – Wschowa, 09.01.2018 r.

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Zielonej Górze, działający w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Lubuskiego, we współpracy z Departamentem Infrastruktury Społecznej, zaprasza na spotkanie informacyjne dla organizacji pozarządowych, które odbędzie się 9 stycznia 2018 r. w godzinach 13:00 – 16:00 we Wschowie.

Podczas spotkania przekazane zostaną informacje dotyczące możliwości wsparcia działań realizowanych przez NGO zarówno ze środków europejskich, jak i krajowych. Omówione zostaną nabory wniosków unijnych planowane w 2018 r., warunki przyznania wsparcia, wskazane zostaną dokumenty, strony internetowe oraz podmioty oferujące unijne dofinansowanie. Przedstawiony zostanie także harmonogram otwartych konkursów ofert planowanych przez Urząd Marszałkowski Województwa Lubuskiego w 2018 r., omówiony zostanie także wzór oferty na realizację zadania publicznego.

Spotkanie odbędzie się 9 stycznia 2018 r. w godzinach 13:00 – 16:00 we Wschowie w siedzibie Starostwa Powiatowego we Wschowie, Plac Kosynierów 1c (sala konferencyjna).

Osoby zainteresowane prosimy o wypełnienie formularza poniżej. Na zgłoszenia czekamy do 8 stycznia 2018 r. W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny z Głównym Punktem Informacyjnym Funduszy Europejskich w Zielonej Górze pod numerami telefonów: 68 4565 -535; -499; -488; -480; -454.

Istnieje również możliwość zgłoszenia poprzez formularz elektroniczny za pośrednictwem strony internetowej: http://rpo.lubuskie.pl/wez-udzial-w-szkoleniach-i-konferencjach/szkolenie-formularz?termId=241756

O udziale w spotkaniu decyduje kolejność zgłoszeń. Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Serdecznie zapraszamy!

291,50 kB